Hobilerim
Ruhu dekore eden şey hobilerimizdir!

Maket Gemi | Squash | Yemek

Maket Gemi

Çocukluğumdan itibaren denize ve deniz araçlarına olan tutkum, kalyon maketçiliğini keşfetmemle adeta taçlandı. 14 yaşımdan beri ilgilendiğim maket yapımı bugün yaklaşık 80 kalyonluk koleksiyona dönüşmüş durumda. Ahşap maketleri ayağa kaldırmak zihnimi dinlendirmenin yanında, zihnimi diri de tutan çok sevdiğim bir uğraş. Son derece profesyonel malzemeler ile yaptığım kalyonların yapımının birkaç ayı bulduğu oluyor. Dijital dünyanın nimetleri ile 3D projeler yaparken 3d kalyon maketleri inşa etmek çok keyifli.


Squash

Tenis ilgim zaman içinde squash’a dönüşerek hayatımda daha fazla hareket imkanı yarattı. Yaz kış oynayabilme konforu, partnerimle konuşma olanağı, her yaştan herkesle oynayabilme gibi avantajları sayesinde bedenimi zinde, güçlü tutabiliyor ve sakatlanma riskimiz de en aza indirebiliyorum.Yemek

Uzakdoğu mutfağına olan merakım beni bu konuda iyi bir aşçı yaptı diyebiliriz. Mutfakta eşimin şahane yemeklerine teslimim ancak her hafta bir gün Uzakdoğu mutfağı deneylerim ile ailemle keyifli anlar yaşarız. Özellikle Japon mutfağının estetik, minimalist, sağlıklı ve büyüleyici oluşu beni tasarımlarım konusunda dahi besleyici bir faktör. Tempura ve udon favori becerilerim.